OFFROAD 4x4 E-SHOP - HUMMER H1 - HMMWV - HUMVEE

Dodací podmínky.

1. Místem dodání je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zboží  společně s daňovým dokladem je odesíláno prostřednictvím České pošty nebo přepravní firmou.Platba zboží probíhá: předem na účet nebo dobírkou,dle druhu zboží a dohodnuté platby.Na základě druhu dopravy bude vystaven doklad pro provedení platby.Cena dopravy je závislá na ceníku přepravce.

2. Není-li v popise u produktu uvedeno jinak, jsou veškeré objednávky vyřízeny cca do 10 pracovních dnů po obdržení objednávky,platby. Dodací lhuta se muže prodložit vlivem nedostupnosti produktu.V případě nedostupnosti nebo delší dodací lhúty Vás budeme informovat.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací list. Pro zboží v kategorii ˇBAZARˇˇ s e nevztahuje záruka,jde o komisní prodej.

Kategorie ˇ´UPRAVY + VYROBA OFFROADˇˇ slouží pouze jako prezentace naší práce,není určena k objednání zboží prostřednictvím obchodu.

Objednávka- stav, zrušení.

1. Kupující je informován před odesláním objednávky o všech cenách nabízených produktů i služeb. Po odeslání objednávky kupujícím je tato objednávka závazná.

2. Kupující je vždy informován jak o přijetí objednávky, tak i o jejím případném zrušení a to prostřednictvím elektronické pošty.

3. Dodavatel si vyhrazuje právo zrušení objednávky, v případě nedostupnosti produktů nebo služeb, stejně tak nebyla-li objednávka ze strany kupující uhrazena nebo odebrána do 15 pracovních dnů od jejího provedení.

4. Kupující může zrušit svou objednávku, pokud ještě nebyla objednávka jako zásilka expedována, nebo pokud dodavatel objednané služby neaktivoval.

5. Dojde-li ke změně ceny, nebo parametrů objednávky , má kupující právo od smlouvy odstoupit bez jakýchkoliv úhrad.