OFFROAD 4x4 E-SHOP

Dodací podmínky.

1. Místem dodání je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zboží  společně s daňovým dokladem je odesílán prostřednictvím České pošty nebo přepravní firmou,pokud rozměry zboží neumožní zaslání Českou poštou. Při platbě předem v doporučené zásilce, v případě dobírky v doporučené zásilce na dobírku.

2. Není-li v popise u produktu uvedeno jinak, jsou veškeré objednávky vyřízeny cca do 15 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem cca do 15 prac. dnů od obdržení platby). Dodací lhuta se muže prodložit vlivem nedostupnosti produktu.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací list.  

Objednávka- stav, zrušení.

1. Kupující je informován před odesláním objednávky o všech cenách nabízených produktů i služeb. Po odeslání objednávky kupujícím je tato objednávka závazná.

2. Kupující je vždy informován jak o přijetí objednávky, tak i o jejím případném zrušení a to prostřednictvím elektronické pošty.

3. Dodavatel si vyhrazuje právo zrušení objednávky, v případě nedostupnosti produktů nebo služeb, stejně tak nebyla-li objednávka ze strany kupující uhrazena nebo odebrána do 15 pracovních dnů od jejího provedení.

4. Kupující může zrušit svou objednávku, pokud ještě nebyla objednávka jako zásilka expedována, nebo pokud dodavatel objednané služby neaktivoval.

5. Dojde-li ke změně ceny, nebo parametrů objednávky , má kupující právo od smlouvy odstoupit bez jakýchkoliv úhrad.